Školení pro zájemce o development

Co je marže, developerský rozpočet, cena peněz, jak se vybírá lokalita a jak si rychle spočítat, do čeho jít a co je nesmysl? To jsou témata první hodiny. Ve druhé hodině si řekneme o tom, jak se i s 50 tis Kč můžete zúčastnit developmentu, jaký podíl na zisku budete mít, proč jsme jako právní subjektivitu zvolili družstvo a co vás čeká za příjemnosti či povinnosti.

Mým školením od začátku roku 2020 prošla stovka lidí. Všichni mi dali zpětnou vazbu, že je prezentace obohatila. Mnoho z nich se na základě školení rozhodli stát členy našeho družstva, jiní si prostě rozšířili obzory.

Pondělky 17 HOD / Úterky 10 HODpřihlásit se

Školení probíhá on-line pro max 12 lidí, budeme se vidět, slyšet, psát, stavět domy a vydělávat na tom.

Průběh školení:

60 min o tom, jak se developerský projekt, kupuje, počítá, řídí, co je marže, proč je marže důležitější než zisk, zkusíte si spočítat investiční rozpočet přes prst, jaká je cena peněz, co je územní rozhodnutí jak dlouho projekt trvá, kolik se na něm dá vydělat.

60 min o našem developerském družstvu, jak se do družstva zapojit jak se podílet na zisku z hospodaření na developmentu a diskuse k dotazům. Přihlášeným zájemcům pošlu link na on-line místnost, kde se potkáme.

Pravidelné porady pro aktivní členy

(JEN PRO ZAREGISTROVANÉ ČLENY)

Středy 9 -10 HOD / Čtvrtky 18 – 19 HODpřihlásit se

Osnova porady:

20 min dotazy klientů
20 min novinky a posuny v našich projektech
20 min technická prezentace – registrace, rezervace vkladu, administrativa, správa členů a smluv